PEKER DOKUMACILIK - SILA KIL ÇADIR | 1780 - 2016

KIL ÇADIR

Kıl çadır üretim, kıl çadır imalat, kıl çadır satış ve kıl çadır kurulum yapan firmamız 8 kuşaktan günümüze kadar Türkiye’nin her iline ve dünyanın çeşitli ülkelerine kıl çadır kurulum ve satışını gerçekleştirmiştir.


NEDEN PEKER DOKUMA ?

Peker dokumacılık daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 8 kuşaktan bu güne kadar Peker dokumacılık reklam olarak en iyi reklamın müşteri referansı olduğuna inanır. Bu yüzden müşterilerimiz ile yakından ilgileniyoruz ve ön satıştan, kıl çadırı kurulum ve kurulum sonrası hizmete kadar her şekilde hizmetimizi aksatmadan veriyoruz.


KIL ÇADIR? YÖRÜK ÇADIR? DOKUMA?

Kıl çadır, yörük çadır, otağ çadır, osmanlı çadırı ya da dokuma çadırlar olarak adlandırılan çadırlar aslında hep aynı keçi kılından dokunan türlerdir. Türkiye’de ilk defa sipariş numaraları ile ve keçi kılından yapılan çadırları kategorilere ayırarak daha kolay bir şekilde anlaşılır halde sunan PEKER DOKUMA yine sektörde takip edilen firma olmayı başarmıştır.


SILA KIL ÇADIR & PEKER DOKUMA

Peker dokumacılık firması ismini SILA KIL ÇADIR olarak değiştirmemiştir. Ancak sıla kıl çadır ismini PEKER DOKUMACILIK ismine ilave etmiştir. Böylece PEKER DOKUMA SILA KIL ÇADIR şeklinde hizmetine devam etmektedir.

PEKER DOKUMACILIK

kıl çadır üretim – imalat – satış – kurulum

KIL ÇADIR GALERİ

YÖRÜK ÇADIR GALERİ

ŞARK KÖŞESİ GALERİ